Główna Dermo

Główna Dermo to drogerie, w których dostępnych jest wiele marek dermokosmetyków miedzy innymi: Vichy, La Roche Posay, Pharmaceris, Iwostin Bioderma, Avene, Mustela,
Radical MED - kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Cetaphil - produkty do mycia i nawilżania skóry.
Emolium - emolienty do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień,alergii, lub zmian atopowych.
Oilatum - emolienty wskazane w pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i osób dorosłych.
Physiogel - produkty do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.
Ziaja - produkty lecznicze oraz kosmetyki pielęgnacyjne, oraz wiele innych.

Znajdź punkt sprzedaży

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyszukiwarki, która pomoże znaleźć Państwu nasze drogerie.


Get Your Directions

Show Distance In

LOCATE YOUR GEOPOSITION

Search Location

Stores: 0
Loading...

Directions

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.

Administrator danych osobowych, którym jest Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o. o., ul. Karola Dickensa 27, 02-382 Warszawa, NIP: 7010164770, REGON: 141659899, KRS: 0000321872 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług/sprzedaży produktów oferowanych przez Administratora oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Napisz do nas

    biuro@aptekiglowne.pl    Nasz adres

    ul. Chełmska 50 lok. 77
    00-724 Warszawa