MAGNEZ OTX

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, w utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych, zdrowych kości i zębów odgrywa role w procesie podziału komórek

Preparat zawiera tez witaminę B6 ( pirydoksynę), która pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny, funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu energetycznego, prawidłowego metabolizmu homocysteiny, białka i glikogenu, pomaga w utrzymaniu odpowiednich funkcji psychologicznych , prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do regulacji aktywności hormonalnej.

Zalecane spożycie 1- 2 tabletki dziennie.

Składnik odżywczy, Ilość w zalecanej porcji dziennej (* ZDS) 1 tabletka 2 tabletki
Magnez (mg) 60 (16%) 120 (32%)
Cynk (mg) 1,4 (100%) 2,8 (200%)
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut różnicowej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne do zachowania dobrego stanu zdrowia.