Dołącz do naszego zespołu

Administrator danych osobowych, którym jest  Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o., ul. Karola Dickensa 27, 02-382 Warszawa, NIP: 7010164770, REGON: 141659899, KRS: 0000321872, informuje, że podane w przesyłanym CV dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w przyszłych procesach rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rekrutacji, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz cofnięcia udzielonej zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Aktualnie poszukujemy:

  Warszawa
  Kierownik Apteki
  Magister Farmacji
  Technik Farmacji
  Technik Farmacji — Stażysta

  Piaseczno
  Kierownik Apteki
  Magister Farmacji

  Otwock
  Magister Farmacji
  Technik Farmacji

  Katowice
  Kierownik Apteki
  Magister Farmacji
  Technik Farmacji

  Praca

  Szukamy ludzi samodzielnych i kreatywnych, z zapałem podchodzących do swojej pracy, chcących się rozwijać i lubiących pracować w zespole. Ważne są dla nas również solidne podstawy teoretyczne wykonywania zawodu, tak, by przede wszystkim fachowo służyć radą i pomocą naszym pacjentom. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

  Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany podjęciem pracy w naszych aptekach, prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę „Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych zawartych w moim CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o., ul. Karola Dickensa 27, 02-382 Warszawa, NIP: 7010164770, REGON: 141659899, KRS: 0000321872” wraz ze swoim podpisem, wskazanie stanowiska oraz miasta, w którym pracą są Państwo zainteresowani np. „Technik Farmacji Wadowice” na adres:

  APTEKA GŁÓWNA
  ul. Chełmska 50 lok. 77
  00-724 Warszawa
  z dopiskiem na kopercie „PRACA”

  lub przesłanie aplikacji drogą elektroniczną wypełniając formularz i dołączając CV w formacie pdf.

  Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.