Historia

Historia sieci Apteki Główne rozpoczęła się od pasji i marzeń jej właścicieli. Wieloletnie doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym oraz marzenia o własnych aptekach rozpoczęło ekspansję Sieci Apteki Główne od pierwszej apteki otwartej w Katowicach w 2003 roku. Następnie w roku 2007 otworzyliśmy aptekę w Wadowicach . Natomiast w 2009 roku otworzyliśmy cztery apteki w Warszawie i rozpoczęliśmy rozwój sieci również w województwie mazowieckim i województwie śląskim.

Mamy doświadczony zespół negocjatorów, który dokłada wszelkich starań, aby ceny w naszej sieci były bardzo korzystne dla pacjentów. Oprócz leków w naszej sieci oferujemy wysokiej jakości kosmetyki, sprawdzone jakościowo suplementy diety oraz wyroby medyczne.

Od 2013 roku inwestujemy w rodzime marki własne produkowane wyłącznie w polskich zakładach farmaceutycznych zapewniających najwyższy standard jakości (Standard Good Manufacturing Practice — GMP) o składach i technologiach opracowanych przez fachowe kadry profesjonalistów z zakresu technologii produkcji i marketingu

Realizujemy swoje marzenia, ale przede wszystkim koncentrujemy swoje wysiłki na szeroko rozumianym wsparciu zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pacjentów.